Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Set Aurelia Casmir

Barva
černá

• skvělý
  • , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

Nádherné sedí Doporučuji! Zvláštní, kvalitní a perfektní prádlo!

• Kvalitní provedení,super sedí

Značka
Barva
černá

Zahalte se do elegance a smyslnosti s naším Casmir AURELIA setem. Tento svůdný krajkový komplet je designován pro vzrušující a vášnivé večery ve dvou, kdy toužíte vytvořit nezapomenutelné vzpomínky.

AURELIA set je vybaven otevřenou krajkovou podprsenkou s všitými kosticemi, která dokonale podtrhne vaše křivky a vytvoří neodolatelný dekolt. Délkově nastavitelná ramínka umožňují dokonalé přizpůsobení podle vaší postavy, zatímco tylový obvod se zapínáním na dva háčky s volbou dvou poloh nabízí úroveň komfortu, kterou chcete.

Podvazkový pás, vyrobený z kombinace luxusního tylu, krajky a elastického saténu, dodává tomuto setu ještě víc šarmu a ženskosti. Zadní části šněrování na stužku a délkově nastavitelné upínání na punčochy dokreslují detaily, které tento set činí tak jedinečným.

Komplet je doplněn o tanga na tenké elastické šňůrky, které jsou jak pohodlné, tak sexy. Baleno v elegantní Casmir krabičce, je tento set i skvělým dárkem pro tu speciální osobu v vašem životě.

•  Dokonalé řemeslo: vyrobeno z prémiových materiálů, s důrazem na detail a pohodlí.
  •  Luxusní a elegantní: design, který je stejně ženský, jak je sexy, poskytne vám pocit luxusu a elegance.
  •  Nastavitelný: délkově nastavitelná ramínka a podvazkový pás poskytují dokonalé a pohodlné přizpůsobení.
  •  Dárek, který potěší: baleno v elegantní Casmir krabičce, je tento set ideálním dárkem pro vaši milovanou osobu.
  •  Boost sebevědomí: tento komplet vám poskytne nejen pohodlí, ale také zvýší vaše sebevědomí a pocit atraktivnosti.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma98 % • 15 932 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 819 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

• skvělý
  • , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

Nádherné sedí Doporučuji! Zvláštní, kvalitní a perfektní prádlo!

• Kvalitní provedení,super sedí
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • Více variantZdarma100 % • 3 819 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Výborně sedí
    • Kvalitní zpracování
    • Krásné na těle
  • , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

• Dobře drží po obvodu těla.

Vzadu je šněrování, které je provedeno přes tenké očka, ze kterých mám trochu obavu, zda vydrží.

• , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

• Jedná se o erotické prádlo a přesně takhle tento výrobek působí. Velice pěkné na pohled, sofistikovaně "vymyšlené" kalhotky.
    • Nic.

Tento produkt nám padl s manželkou do oka a proto jsme si ho objednali. Hned druhý den jsme jej vyzkoušeli, bylo to velice příjemné. Oceňujeme i to, že jsou tyto produkty i ve větších velikostech, ne jen na vychrtlé a nevzhledné modelky, jako většina ostatního zboží.

• splnilo očekávání

Splnilo očekávání

• pěkný podvazkový pás
    • jeden úchyt pásu příliš dobře nedrží na punčoše, ne příliš příjemný materiál, podprsenka docela škrábe na těle

pěkně vypadající, ne 100% pohodlné, ale toto zřejmě odpovídá ceně setu

• , zakoupeno v ASTRATEX a.s.

Velice pěkný komplet, měl úspěch..určitě doporučuji :-)

doručené zboží odpovídá obrázku