Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Set Anais Chloe 11941

Doporučená nabídka e-kondomy.cz

Skladem • Více variantDárek59 Kč363 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • Více variant49 Kč98 % • 15 936 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantDárek59 Kč1 neověřená recenzeDalší informace

Značka
Barva
černá

• , zakoupeno v Beler.cz

mám již podobné "podvazky" a tak jsem je doplnila tímto setem který je hezky zpracován dokáže zakrýt i ukázat všechny mé vnady

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• proužky nejsou slabé, takže se nezařezávají v intimních částech ani při pohybu
    • vzhledem k ceně velice dobrá zpracování

hledala jsem něco sexy, vyzývavé a zároveň ihned neukazující vše. Myslím si, že výběrem jsem nešlápla vedle

Značka
Barva
černá

Lehký komplet Anais Chloe Set z jemného materiálu. Díky sexy střihu a malým okouzlujícím kolečkům, které spojují jednotlivé prvky, vypadá celek velice svůdně. Podprsenka má regulovatelná ramínka. V kompletu jsou tanga.

Materiál: 80% polyamid, 20% elastan. Doporučujeme vybírat spodní prádlo a zboží pro ženy, které máme skladem a můžeme ho expedovat ihned. Na Bexis toho máme opravdu hodně skladem a levně. Lehký komplet Anais Chloe Set z jemného materiálu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Beler.cz

• vzhledem k ceně velice dobrá zpracování

• , zakoupeno v e-kondomy.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Luxusní prádlo.cz

• Krasny
  • , zakoupeno v e-kondomy.cz

velmi jednoduchý, příjemný a slušivý obleček, pokud chce žena udělat muži radost, tak tímto zaručeně udělá

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• Jednoduchý a přesto nápaditý model

Doporučuji.

• skvěle padne
    • vypadá úplně stejně na

Po počátečním strachu, že modelka má pevný prsa, jsem je v této podprdě měla skvělý i já!
    Partner je naprosto spokojený a to byl účel :)

Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Leontyna.cz

• Posloužilo svému účelu zcela perfektne. Materiál dobry , přítel nadsen , objednana velikost sedela. Plus ma také tabulka na zjištění vaší velikosti u každého modelu.
    • Některé velice vydařené modely jen v malých velikostech

S nákupem jsem spokojena určité ještě budu objednavat